• Rafet Kaan Moral
  Rafet Kaan Moral
  Sitenin kurucusudur. 80'li yılların sonunda Almanya'da doğdu. Anime sevdası gurbette Tsubasa, Dragon Ball, Sailor Moon gibi animelerle başlamış, adeta uyumak bir gereksinim almıştır. İktisat mezunudur, Anime-İnceleme dışında başta Level Dergisi'ne de çeşitli yazılar yazmaktadır.
  Olca Karasoy
  Olca Karasoy
  91 doğumlu olan Olca Arel Üniversitesi Gazetecilik bölümünü bitirdi ve Beykent Üniversitesi'nde Animeler üzerine Yüksek Lisansını tamamladı. Anime dışında Kore ve Hindistan uzmanı olan Olca, kitap yazdı ve kısa filmler çekti. Level Dergisi ve Bursa Şehir Gazetesi olmak üzere birçok alanda boy göstermektedir.
   
  Kerim Moral
  Kerim Moral
  Uludağ Üniversitesi'nde Elektrik - Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği okuyan Kerim, insansız hava araçları ile uğraşmadığı zaman anime izlemeye çalışmaktadır. Günün birinde mezun olmanın hayalini kuran yazar, Dragon Ball hayranıdır ve zekasıyla boy ölçüşebilecek tek kişi Lelouch vi Britannia'dır.
    
  Güzide TavşanGüzide Tavşan
  16 Aralık'ta doğan Güzide amatörce de olsa resim ve şiir ile uğraşmayı seviyor. Yazara anime dünyasının kapılarını ise Hayao Miyazaki ve Ruhların Kaçışı adlı yapımı aralamıştır. Gün geçtikçe de yelpaze genişledi,ve Güzide için animeler başka dünyalara adım atmak ve mutluluk kaynağı olmaya başladı.
  Ahmet Ziya Sekendiz
  Ahmet Ziya Sekendiz
  Sinema TV Yüksek Lisans Mezunu olan ve doktoraya hazırlanmakta olan yazar, yıllardır bir şeyler yazıp çizmekte kısa filmler, belgeseller, tanıtımlar çekmektedir. Genius Kid Games ve TapnApps adlı uygulama geliştirme firmalarına danışmanlık yapan Sekendiz, anime yazılarından ziyade arka planda yaptığı katkıları ile destek olmaktadır.

  Berkay OruçBerkay Oruç
  http://www.anime-inceleme.com/search/label/Hasan%20Can%20G%C3%BCnalHikayenin anlatımına önem veren Berkay'ın anime serüveni Naruto ile başladı. Elfen Lied, Steins;Gate ve Mirai Nikki favori animeleridir. Anime dışında müzikle ilgilenen yazar klasik gitar çalmakta ve barok dönemine ilgi duymaktadır. Dolayısıyla animelerin müzikal yönüne ayrı bir dikkat etmektedir.

  Hasan Can Günal
  http://www.anime-inceleme.com/search/label/Kaan%20Berber
  2001 doğumlu olan Hasan anime ile farkına varmasa da çocukluk yıllarında Tsubasa ile tanıştı. İradesiyle ise Swort Art Online ile başlayan Hasan, animenin yanı sıra K-Drama ve yabancı dizi takipçisidir. Çok seçici davrandığı için iki senesini dolu dolu izleyerek geçirmemiş olup animede en çok dikkat ettiği şey konusudur.

  Kaan Berber
  2002 yılında Manisa'da doğan Kaan çok fazla anime izleyemese de Death Note ile başlayan anime serüveni türden kopmamasına vesile oldu. Anime serilerinin konuları hakkında seçici olan Kaan, izlediklerini analiz etmekten ve düşüncelerini karalamaktan zevk duyuyor.  


  http://www.anime-inceleme.com/search/label/Ali%20Can%20%C3%96zt%C3%BCrk Ali Can Öztürk
  Lise yıllarında arkadaşları sayesinde tanıştığı animeleri uzun yıllardır severek izliyor. Şu an Kocaeli Üniversitesi Uçak Gövde-Motor bakımı okumaktadır. İzlediği animeleri arkadaşları yanı sıra daha büyük kitlelerle paylaşmak ve onların düşüncelerini öğrenmek istemektedir. FMA Brotherhood hayranı ve Greed'in büyük bir fanıdır.

  0 yorum

 • Copyright © 2013 - Nisekoi - All Right Reserved

  ANİME İNCELEMELERİ SAYFASI Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan